DEVELOPERKA


« zpět

IVETA BLÍŽILOVÁ
Developerka & majitelka společnosti GRADEO s.r.o.

Jak to celé začalo, Iveto? Proč zrovna Vonoklasy?
Byla to láska na první pohled! Hned jsem věděla, že to je přesně to místo, kde bych chtěla sama žít – zdravé, klidné, příjemné, bezpečné a kousek od Prahy. Od začátku jsem měla jasnou vizi, jak by měl dům vypadat.

Co na Vás udělalo největší dojem?
Samotná cesta do Vonoklas se vine z Černošic listnatými lesy a stoupá, až se před Vámi otevře nádherný prostor s rozlehlými loukami jako v ráji! V okolí našeho pozemku na krásné stráni rostou tak vzácné květiny jako Orchideje, stejně okouzlující a jedinečné jako naše vila…

K čemu Vás toto místo inspirovalo?
Svažitý terén byl výzvou pro architekty, ale velká radost pro mě díky úžasnému výhledu na protější les. Když pak nad ním vychází ranní slunce, je to neuvěřitelný zážitek! Prozáří celou hlavní obytnou část vily včetně terasy. Celý projekt ctí harmonii člověka a přírody.

Komu se v takovém domě bude nejlépe bydlet?
Bude vyhovovat všem, kdo milují přírodu, oceňují pohodlí a vysoký standard, který se prolíná celým domem. Vila je vhodná nejen pro tradiční rodiny s dětmi, ale i jako ideální multigenerační bydlení, kde si každý najde pro sebe to pravé – ať už sám nebo společně s ostatními.

Srdečně Vás zvu ke shlédnutí krátkého videa, kde provázím touto úžasnou lokalitou, plnou zajímavých překvapení!

IB_MG_9353 flat02

Tyto internetové stránky používají soubory cookie k analýze návštěvnosti. Pokračováním v prohlížení těchto webových stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.